salonik urody
Oferta
Peeling fotodynamiczny
FOTODYNAMICZNA TERAPIA PDT W FOTOODMŁADZANIU CZYLI CAŁA PRAWDA O PEELINGU 5-CR CHLOROFILINA

5-CR CHLOROFILINA- CHARAKTERYSTYKA
5-CR CHLOROFILINA - 5% ALA – kwasu aminolewulinowego

Czym jest terapia PDT ?
Terapia PDT jest techniką leczenia opartą o związek fotoaktywatora ze źródłem światła i właściwą długością fali świetlnej. Połączenie to powoduje uwalnianie wolnych rodników, co stymuluje metabolizm docelowych komórek, prowadząc do remodelingu tkanek i całej odbudowy skóry.

Fotoaktywator RENOPHASE® Z CHLOREM I 5-ALA JEST STOSOWANY W POŁĄCZENIU Z FOTOTERAPIĄ LASEROWĄ

Terapia fotodynamiczna PDT opiera się na dwóch zasadach:
1. Jedna cząsteczka uczulająca na światło (Photosensitizing) podanie miejscowe wywołuje reakcję fotodynamiczną dzięki aktywacji lub przejściu do krótkotrwałego okresu stanu pobudzenia. Wywołuje uwolnienie wolnych rodników przez fotoutlenianie. Cząsteczka jest dobierana w zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać.
2. Źródło światła. Jego długość fali musi być dostosowana do widma absorpcji substancji światłouczulającej, która jest aktywowana w tkankach. Długość fali również określa poziom penetracji skóry. Ekspozycja skóry na nieablacyjne źródło światła lasera diodowego.

5-CR CHLOROFILINA - charakterystyka
5-CR CHLOROFILINA - 5% ALA – kwasu aminolewulinowego

System PDT RENOPHASE® opiera się na aktywacji chlorofiliny, 5-CR Chlorophylline®. Wartość szczytowa wchłaniania tego związku to 630 nm i 415 nm, wywołuje kontrolowaną reakcję za pomocą czerwonego i niebieskiego światła. Zasadą progresywnego Fotoodmładzania PDT RENOPHASE jest uwolnienie kontrolowanego poziomu reaktywnych form tlenu podczas procesu fototerapii. Zabieg ten wzmaga odpowiedź komórkową, uwalnia cytokiny i czynniki wzrostu oraz stymuluje proces naprawy tkanek. W przeciwieństwie do metod ablacyjnych, które wymuszają rekonstrukcję skóry po jej silnym uszkodzeniu, fotoodmładzanie Renophase daje szybkie i trwałe efekty nie narażając jej na zewnętrzne zniszczenia. Badania kliniczne potwierdzają, że aktywne składniki Renophase skutecznie przygotowują komórki skóry na działanie promieni i w znaczący sposób zwiększają, jakość i trwałość osiągniętych rezultatów. Badania odnotowały większą satysfakcję pacjentów.
Kosmetyka estetyczna
Pielęgnacja dłoni i paznokci
Odchudzanie