salonik urody
Oferta
Pielęgnacja dłoni
Aby skóra dłoni odzyskała swoja jędrność i świeżość, a paznokcie twardość i zdrowy wygląd należy stosować regularne zabiegi pielęgnacyjne:

• Manicure tradycyjny
Zabieg ten polega na opiłowaniu paznokci, wycięciu skórek. Zakończony jest masażem dłoni.

• Manicure biologiczny
Analogicznie jak manicure tradycyjny, polega na opiłowaniu paznokci i odepchnięciu (wytrawieniu) skórek. Zakończony jest również masażem dłoni.

• Manicure french
Polega na opiłowaniu paznokci w odpowiedni kształt oraz malowaniu jego końca w kolorze białym, a pozostałej płytki lakierem w kolorze naturalnego różu bądź beżu.

Zabiegi na dłonie:

• Zabieg odżywczo - nawilżający z parafiną
Zabieg ten polega na złuszczeniu zrogowaciałego naskórka, intensywnym nawilżeniu skóry, następnie dłonie zanurzane są w parafinie. Polecany szczególnie zimą. Nawilża, odżywia i rozgrzewa przemarznięte dłonie.

• Zabieg aksamitne dłonie
Polega na złuszczeniu zrogowaciałego naskórka za pomocą peelingu, składającego się z prawdziwej soli morskiej rozpuszczonej w oleju migdałowym z dodatkiem olejków eterycznych, mięty i cytrusów.
Zabieg sprawia, że nasze dłonie są odżywione i niewiarygodnie gładkie. Uczucie delikatności utrzymuje się kilka dni.

• Zabieg rozjaśniający
Dłonie o jednolitej jasnej barwie zawsze będą wyglądały na młodsze. Poza preparatami wybielającymi polecanymi do stosowania w domu istnieją zabiegi, które w spektakularny sposób rozjaśniają dłonie, np. mikrodermabrazja, eksfoliacja AHA, GreenPeel, GlykoPeel.

Przedłużanie paznokci:

Zabiegi przedłużania i modelowania paznokci są często jedynym ratunkiem dla Pań prowadzących intensywny tryb życia i dbających o nieskazitelny wygląd dłoni.

• Metoda żelowa - polega na przedłużeniu płytki za pomocą tipsa i utwardzeniu przez nałożenie żelu, który twardnieje w lampie z promieniami UV.

• Metoda akrylowa - najstarsza metoda utwardzania płytki paznokciowej. Płytkę pokrywa się specjalna masą, którą modeluje się w specjalny kształt.

• Metoda utwardzania naturalnej płytki paznokcia - na specjalnie przygotowany paznokieć nakładany jest żel, który łączy się z płytką w promieniach lampy UV.

UWAGA! Wszystkie narzędzia są sterylizowane w autoklawie i pakietowane.
Kosmetyka estetyczna
Pielęgnacja dłoni i paznokci
Odchudzanie