salonik urody
Oferta
Elektrolift ciała - Elektrostymulacja
VIP © - Wiodąca Marka na Świecie
Jedno z najbardziej wszechstronnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń do polepszania estetyki ciała i twarzy. Transion® + Drenaż Linfogei - automatyczny drenaż ciała lub safeny (żyły nożnej) + elektrostymulacja Isogei modelująca sylwetkę i ujędrniająca mięśnie + Microgei - wszystko do twarzy + Manual Isogei manualne liftingi wszystkich partii ciała.

Od ponad 30 lat firma V.I.P jest liderem w dziedzinie "elektronicznej kosmetyki". Jest obecna w 83 krajach świata. Aż 1800 licencjonowanych klinik modelowania ciała na świecie (kosmetycznych i medycznych) pracuje wyłącznie na urządzeniach tej firmy.

Transion © - bardzo szybkie odchudzanie, wymierne w centymetrach już od pierwszego zabiegu - redukcja nadwagi ogólnej lub miejscowej.

Isogei - gimnastyka izometryczna mięśni, modelująca sylwetkę, ujędrniająca i wzmacniająca mięśnie, silnie liftingująca. Różni się od zwykłych elektrostymulatorów, że rozgrzewa mięśnie indywidualnie oraz wykonuje rozgrzewkę i trening mięśni jednocześnie, imitując regularne ćwiczenia fizyczne.

Microgei - lifting twarzy, redukcja zmarszczek i zwiotczeń, poprawa owalu twarzy i napięcia skóry,
kombinacja 3 kształtów mikroprądów dla uzyskania maksymalnej skuteczności. Regeneracja i wzmacnianie wierzchnich tkanek naskórka, skóry właściwej oraz warstw mięśni twarzy.

Linfogei - drenaż limfatyczny - kompletne zabiegi na twarz i ciało. Fizjologiczne usuwanie obrzęków, zapobieganie opuchliznom i problemom kosmetycznym spowodowanym złym krążeniem limfy, jak również krwi w żyłach nóg.

Vip Line redukuje następujące problemy:

- Nadwagę z tłuszczem skupionym bądź rozproszonym
- Przedwczesne bądź funkcjonalne zwiotczenia
- Zmarszczki - zwiotczenie twarzy, obrzęki twarzy
- Problemy kosmetyczne skóry
- Problemy kosmetyczne krążenia

Zabiegi, które można wykonać na Vip Line:
- Ujędrnianie i lifting zwiotczeń ciała (np. po ciąży)
- Drenaż twarzy - automatyczny
- Drenaż ciała - limfatyczny oraz żylny (safeny), obrzęki wodne
- Wzmacnianie mięśni całego ciała oraz precyzyjne rzeźbienie figury
- Poprawę kształtu i lifting biustu, brzucha i pośladków
- Zapobieganie i redukcja cellulitu oraz zwalczanie obrzęków
Kosmetyka estetyczna
Pielęgnacja dłoni i paznokci
Odchudzanie